PZTL „SILVAPOL” S.A. w Poznaniu jest firmą handlową powstałą w 1956 roku (od 1993 r Spółka Akcyjna), wyspecjalizowaną w kompleksowym zaopatrzeniu leśnictwa. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się każdy asortyment potrzebny w nowoczesnej gospodarce leśnej.
     Proponujemy produkty przede wszystkim dla ludzi związanych z lasem. Nadają się one również dla myśliwych, wędkarzy, miłośników turystyki górskiej, czy outdooru. Profesjonalna odzież posiada najnowsze rozwiązania technologiczne i zastosowanie w najróżniejszych wzorach i fasonach, czyniąc je funkcjonalne i wytrzymałe.
     W swojej ofercie dla przedsiębiorców leśnych mamy profesjonalne maszyny: między innymi harwestery, forwardery, skidery, głowice ścinkowe, przyczepy z żurawiem oraz specjalistyczne narzędzia.
Sprzedajemy części zamienne do różnych maszyn. Prowadzimy wynajem maszyn leśnych, a dla zainteresowanych ich zakupem pomagamy w finansowaniu.   

   Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego też oferujemy produkty wysokiej jakości i dbamy o to, aby klient po zakupie miał pełne zaplecze serwisowe i dostęp do części zamiennych. W naszych specjalistycznych sklepach można otrzymać kompetentne doradztwo, które gwarantuje zakup trafiony i spełniający Państwa oczekiwania.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin w siedzibie naszej firmy w Poznaniu.
Leśnictwo – sorty mundurowe i odzież BHP
Narzędzia dla leśnictwa
Maszyny specjalistyczne
Myślistwo, Wędkarstwo oraz Turystyka

 

 

   Siedziba przedsiębiorstwa to kompleks składający się z dziewięciu budynków zlokalizowanych w atrakcyjnym miejscu Poznania, w dzielnicy Górczyn.
   

    Poza działalnością handlową oferujemy również wynajem nowoczesnych powierzchni biurowych oraz handlowych.
Świadczymy profesjonalne usługi magazynowe połączone z ekspedycją powierzonych towarów.

SILVAPOL S.A. zdaje sobie sprawę z wagi efektywnej i sprawnej komunikacji z obecnymi akcjonariuszami. Zgodnie z obecnymi wymogami prawnymi będziemy również prezentować na stronie internetowej wymagane informacje. W celu sprawdzenia aktualnych informacji kliknij tu

Facebook
Facebook