Kontakt

 

Informacje o warunkach przetwarzania danych osobowych:
Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prośby o kontakt złożonej za pośrednictwem niniejszego formularza internetowego na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) lub b) RODO.
Administratorem danych jest PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA TECHNICZNEGO LEŚNICTWA „SILVAPOL” S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-122) przy ul. Węglowej 1/3. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość na e-mail: sekretariat@silvapol.pl lub zadzwoń 61 8663071.
Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów, w szczególności: w przypadku korespondencji i ofert będziemy je usuwać po 6 miesiącach od dnia ostatniego kontaktu,
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawcy, zewnętrzne przedsiębiorstwa transportowe, pocztowe.
Facebook
Facebook