BROŃ I AMUNICJA
Sprzedajemy broń myśliwską - w swej ofercie mamy duży wybór broni śrutowej, kulowej i kombinowanej, zarówno nowej jak i używanej, we wszystkich popularnych kalibrach i w przystępnych cenach.
Dla bardziej wymagających myśliwych sprowadzamy broń na indywidualne zamówienia.
W ciągłej sprzedaży jest amunicja kulowa i śrutowa wiodących producentów, do wszystkich kalibrów.
Jesteśmy wyłącznym importerem do Polski doskonałej amunicji sportowej i myśliwskiej Hull Cartridge.

 

OPTYKA
W dużym wyborze i w konkurencyjnych cenach mamy optykę myśliwską – lornetki (również z dalmierzem), lunety myśliwskie i kolimatory czołowych producentów.
Mamy też noktowizory i termowizory, bardzo przydatne w kontrolowaniu stanu zwierzyny oraz w monitorowaniu upraw rolnych pod kątem wyrządzania w nich szkód przez zwierzynę łowną.

 

 

ODZIEŻ MYŚLIWSKA
Oferujemy ubrania myśliwskie i obuwie na każdą porę roku i każde warunki atmosferyczne, uznanych i cenionych przez myśliwych producentów krajowych i zagranicznych. W ofercie kurtki myśliwskie, spodnie, kamizelki myśliwskie, czapki i kapelusze oraz marynarki, koszule i spodnie w stylu myśliwskim. Mundury myśliwskie i wiele innych.
Posiadamy ubrania wykonane z zastosowaniem najnowszych technologi, poprawiających komfort ich użytkowania, oraz zabezpieczające użytkownika przed kleszczami.

AKCESORIA I GALANTERIA MYŚLIWSKA
W szerokim wyborze posiadamy akcesoria myśliwskie, takie jak: atestowane szafy na broń, noże, torby, futerały na broń, paski do broni, ładownice, akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni, latarki, termosy, pastorały, stołki, wabiki, okulary, ochronniki słuchu, akcesoria dla psów, itp.
Mamy też bogatą ofertę galanterii myśliwskiej: odznaki, dyplomy, medale myśliwskie, biżuteria myśliwska, breloki, kalendarze myśliwskie, szkło i porcelana z motywem myśliwskim i wiele innych.
Corocznie uczestniczymy w Targach Łowieckich w kraju oraz za granicą i dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się również prezentowane tam nowości z dziedziny łowiectwa.

 

FACHOWE PORADY I POMOC
Na miejscu można uzyskać fachowe porady dotyczące broni, doboru optyki i amunicji.
Wykonujemy drobne usługi rusznikarskie i przystrzeliwanie broni.
Pomagamy w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem pozwoleń na broń.

Facebook
Facebook