MASZYNY LEŚNE
Oferujemy profesjonalne maszyny leśne oraz specjalistyczne narzędzia.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy AMKODOR, białoruskiego producenta specjalistycznych maszyn leśnych - forwarderów, harwesterów, skiderów, ładowarek i rębaków. Firma AMKODOR posiada w swojej ofercie 17 modeli maszyn leśnych. Maszyny zbudowane są głównie z komponentów markowych firm takich jak Kesla, Danfoss, Parker, Naf, Gramer. 
Nawiązaliśmy również współpracę z innowacyjną fińską firmą KESLA, od ponad 50 lat specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości maszyn, w tym głowic harwesterowych, rębaków, chwytaków oraz leśnego wyposażenia ciągników.

 

 

Jesteśmy też partnerem handlowym niemieckiej firmy WELTE, znanej z produkcji niezawodnych skiderów i kombiskiderów.
Ponadto współpracujemy z firmami:

  • Cranab-Slagkraft (wykaszarki do poboczy)

  • AHWI (rozdrabniacze)
  • Naarva (kumulacyjne chwytaki nożowe Ø24 cm)
  • Oil Pad (sorbenty)

SERWIS
Prowadzimy działalność w zakresie obsługi serwisowej maszyn leśnych w miejscu ich stacjonowania. Mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Usługi serwisowe świadczone są przez doświadczonych specjalistów, a na wykonane naprawy udzielamy gwarancji.

DORADZTWO TECHNICZNE
Zajmujemy się również doradztwem technicznym – nasi doświadczeni pracownicy pomagają w doborze sprzętu o parametrach odpowiednich do stojących przed nim zadań.

POMOC W FINANSOWANIU
Zdecydowanym na zakup maszyn i sprzętu z naszej oferty zapewniamy pomoc w finansowaniu. Gwarantujemy szkolenie operatorów na każdej zakupionej u nas maszynie.

Prowadzimy WYNAJEM MASZYN LEŚNYCH

Facebook
Facebook